Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №79

Адміністрація садочка

Завідувач – Мельникова Марина Олексіївна, освіта вища педагогічна, педагогічний стаж 33 роки, стаж роботи на посаді - 10 років, здійснює загальне керівництво дошкільним закладом, комплектує групи дітьми у відповідності з віком, станом здоров'я, індивідуальними здібностями та бажанням батьків, підбирає педагогічні кадри, здійснює загальне керівництво обслуговуючим персоналом.

Вихователь-методист - Василенко Тетяна Петрівна, освіта вища педагогічна,педагогічний стаж  19 років, стаж роботи на посаді - 4 роки. Здійснює та контролює навчально-методичний процес у дошкільному закладі.

Медичне обслуговування здійснює сестра медична старша - Фещенко Наталія Костянтинівна, освіта середня спеціальна, загальний стаж - 10 років, стаж роботи на посаді - 8 років. Сестра медична старша контролює санітарно - епідемічний режим дитячого закладу, слідкує за виконанням режиму дня, проведенням оздоровчих та фізкультурних заходів. Вона складає відповідно до вимог та сезону щоденне меню, здійснює контроль за якістю продуктів харчування та дотриманням термінів реалізації та умовами зберігання продуктів. Згідно плану проводить обстеження дітей, за згодою батьків робить щеплення. Система профілактично-оздоровчих заходів дозволила знизити захворюваність дітей.

Заступник завідувача з господарства - Кірдяєва Віра Василівна, стаж роботи на посаді - 10 років. Здійснює та контролює господарську роботу у дошкільному навчальному закладі.